Kuruluş Osman Fragman

Kuruluş Osman 36. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman Son Bölüm Fragmanı. ATv ekranında çarşamba günü yayınlanan Kuruluş Osman Fragmanları Burada. Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izle Atv
KURULUŞ OSMANIN KONUSU NEDİR?
O, kömür karası gözleriyle, gaza ve hürriyet ateşini tutuşturacaktı. Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osmandı Karanlığın içinde ona yol gösteren aşk oldu
Kan ve gözyaşıyla sulanan topraklarda, gök ekini gibi biçilen; yedi göğü, yedi yeri, dağları, denizleri aşacak bir milletin rüyasını aşkla gördü.
Gücünü kılıcından değil, aşktan aldı Zorbalığa adaletle köleliğe hürriyetle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını aşkla verdi.
72 milleti kıran bozuk düzene karşı başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, Kuruluşun adı oldu
Kuruluş Osman 400 çadırlık bir obadan, ilahi aşkla kurulan bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi.
Ağabeyinin yokluğunda Kayı Obasını idare eden Dündar Bey, otağ ahalisi ve beylerle birlikte Kulucahisar Tekfuru Yorgopolosu ziyarete gider. Maksadı Ertuğrul Beyin kurduğu ilişkiler çerçevesince bir ticaret ve güvenlik anlaşması yapmaktır. Ancak Kayıları burada bekleyen tek şey Yorgopolosun dostluğu değildir.
Tekfurun, Türklerle kurduğu yakın ilişkiden rahatsız olan ezoterik bir yapılanma, kanlı bir operasyon için düğmeye basar. Amcası Dündar Beyin yanında kaleye giden Osman, göstermiş olduğu kahramanlık ile bütün planları bozar. Yaşananlar Kayının gözü kara yiğidi Osman için gizli bağlantılarla dolu tehlikeli bir maceranın başlangıcıdır.