Kırmızı Oda Fragman

12

Kırmızı Oda Son Bölüm Fragmanı

Kırmızı Oda Son Bölüm Fragmanı. TV8 ekranında cuma günü yayınlanan Kırmızı Oda Fragmanları Burada. Kırmızı Oda yeni bölüm fragmanı izle tv8
KIRMIZI ODA DİZİSİNİN KONUSU
Hayatta yaşanan gerçek hikayelerden esinlenerek ekranlara gelecek “Kırmızı Oda” da başrol oyuncusu Binnur Kaya psikiyatri kliniği sahibini ve bir psikiyatristi canlandıracak. Psikiyatri kliniğinde doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatlarının anlatılacağı “Kırmızı Oda”da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.
KIRMIZI ODA OYUNCU KADROSU
– Binnur Kaya
– Tülin Özen
– Meriç Aral
– Burak Sevinç
– Halit Özgür Sarı
– Gülçin Kültür Şahin
– Sezin Bozacı
– Baran Can Eraslan
BİNNUR KAYA KİMDİR?
Binnur Kaya, 19 Nisan 1972 yılında Ankarada dünyaya gelmiştir. Aslen Elazığlıdır. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezundur. Okul döneminde çeşitli tiyatrolarda oynamaya başlayan Kaya, eğitiminin ardından İstanbula taşındı.
Bakırköy Tiyatrosunda çalışmaya başladıktan bir süre sonra, bir arkadaşının önerisiyle Hülya Avşar Showda Asiye karakterini canlandırmaya başladı. İlk defa Kaynanalar dizisi ile sektöre giriş yapan Kaya, başarılı performansıyla dikkatleri çekti. BKM oyuncu kadrosuna katılan Binnur Kaya, “Dış Kapının Mandalları”, “Çarli”, “Baba Evi”, “İnşaat” Yabancı Damat, “Babam ve Oğlum”, “Vavien”, “Küçük Kıyamet”, “Avrupa Yakası”, “Sen Kiminle Dans Ediyorsun gibi birçok dizi ve filmde yer aldı.
Şimdilerde TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde bir psikiyatriste hayat veren Binnur Kaya, 1.63 metre boyunda, 57 kilo ve Koç burcudur.