Doğduğun Fragman

Doğduğun Ev Kaderindir 22. Bölüm Fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir Son Bölüm Fragmanı Tv8 ekranında çarşamba günü yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir Fragmanları Burada. Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm fragmanı izle Tv8
DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR DİZİSİNİN KONUSU NE?
Doğduğun Ev Kaderindir dizisi Dr. Gülseren Budayıcıoğlunun çok okunan kitabı Camdaki Kızdan esinlenerek televizyona uyarlanacak. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi ve Zeynepin zorlu aşk efsanesi izleyicisi karşısına çıkarılacak. Çocukken büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içindedir ve ikisinin de ruhları yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla doludur. İki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulacak. İkilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm kelimeleri izleyicisine yeniden anlatacaktır.
DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR DİZİSİNİN OYUNCULARI
Demet Özdemir (Zeynep)
26 Şubat 1992 de Kocaelinde dünyaya gelen Demet Özdemir 27 yaşındadır. 2013 yılından beri sanat camiası içinde yer alan Demet Özdemir 1.70 boyu ile kısa ama iyi bir dansçı ve oyuncudur. Son dönemde Erkenci Kuş dizisinden partneri olan Can Yaman ile yaşadığı iddia edilen aşk ile gündeme gelen Demet Özdemir parçalanmış aile çocuğudur. Anne babası ayrıldıkra sonra anne ve ablası ile İstanbulda yaşamıştır. Demet Özdemir ilk olarak dansçı olarak ekranlarda yer almış ve şarkıcı Bengünün dans ekibinde yer alarak Bengünün arkasında dans etmiştir. Kim der di ki o küçük dansçı kız bugün dünyanın tanıdığı bir oyuncu olacaktır. Güzelliği dansının önüne geçen Demet Özdemire 2 yıl boyunca yoğun bir oyunculuk eğitimi almış ve ilk dizisi Sana Bir Sır Vereceğimde yer almıştır. Demet Özdemir o dönemde daha 21 yaşındadır. Daha sonra Kurt Seyit ve Şura dizisinde yer almış bir çok ünlü ismin yer aldığı dizi tutmasa da Demet Özdemir yapımcıların gözdesi haline gelmiştir. Daha sonra bir çok başrol teklifi alan Demet Özdemir ilk başrol deneyimini Yusuf Çim ile Çilek Kokusu isimli yaz dizisinde yaşamıştır. 2017 de ise No:309 dizisinde Lale karakteri ile yer almıştır. 2018 da ise Erkenci Kuş dizisinde Sanem karakterine hayat vermiştir. Özellikle Ortadoğuda milyonlarca hayrana sahiptir.

İbrahim Çelikkol (Mehdi)
Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol 1982 Kocaeli doğumludur ve şuanda 37 yaşındadır. İlk olarak model olarak sektöre giren İbrahim Çelikkol gençlik döneminde uzun boyu ile basketbol oynamış ve başarılı olarak basketbolda milli olmuştur. İbrahim Çelikkol modellik yaparken Osman Sınavın onun yeteneğini keşfetmiş ve İbrahim Çelikkoldan oyunculuk dersleri almasını istemiştir. İbrahim Çelikkolun ilk projesi Pars Narkoterör isimli sinema filmidir. Pars Narkoterör filmi ile çok beğenilen İbrahim Çelikkol daha sonra Merhamet dizisinde erkek başrol de yer alarak artık herkes tarafından tanınan bir oyuncu olmuştur. 2017de Seddülbahir 32 Saatte ve 2018 de Siyah Beyaz Aşk dizisinde yer alan İbrahim Çelikkol son olarak Muhteşem İkili dizisinde yer almış ama dizisi tutmamıştır. İbrahim Çelikkol şuanda mimar Mihre Mutlu ile evlidir.