Bir Zamanlar Çukurova Fragman

12

Bir Zamanlar Çukurova 79. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm Fragmanı. Atv ekranında perşembe günü yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova Fragmanları Burada. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle Atv
1970’li yıllarda, İstanbul’da evlenmeye hazırlanan iki gencin başına hiç hesaba katmadıkları bir olay gelir. Kader bu çifti, Adana’da Çukurova’nın uçsuz bucaksız coğrafyasına bırakıverir. Her şeye rağmen aşklarını yaşamaya kararlı bu çiftin kaderi, çiftliklerinde çalıştıkları Yaman ailesiyle tanıştıktan sonra sonsuza kadar değişir.
BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA OYUNCU KADROSUNDA KİM KİMDİR?
Oyuncular: Vahide Perçin (Hünkar Yaman), Uğur Güneş (Yılmaz), Murat Ünalmış (Demir Yaman), Hilal Altınbilek (Züleyha), Bülent Polat (Gaffur), Turgay Aydın (Sabahattin), Selin Yeninci (Saniye), Sibel Taşçıoğlu (Şermin), Selin Genç (Gülten), Polen Emre (Fadik), Mustafa Açılan (Veli) ve Serpil Tamur (Haminne)
Vahide Perçin
Hünkar Yaman
Çukurovanın en büyük beylerinden biri olan Demir Yamanın annesi. Adı gibi hükümran, adı gibi kararlı, dirayetli bir kadın. Oğlu Demirin sahip olduğu toprakların hanım ağası, ırgatların büyükhanımı. Hünkar Yaman için Demirden ve Demirin itibarından daha değerli hiçbir şey yok. Tek dileği soylarının sürmesi ve oğlunun sahip olduğu bu toprakların ileride emin ellere geçmesi. Ama bir gün oğlunun itibarının sarsılmak üzere olduğunu anlar ve çok tehlikeli bir oyun kurar.
Uğur Güneş
Yılmaz Akkaya
İstanbulun yakışıklı, mütevazı ve iyi yürekli çocuğu, çalışkan bir aşık. Parada pulda şanda şerefte gözü yok. Hayatta en büyük dileği canından çok sevdiği Züleyhasıyla evlenip mutlu bir yuva kurmak. Ama bir gün hayattan yediği bir darbe ile geleceği de hayalleri de tümüyle değişir. Sevdiği için elini kana bulayan Yılmazın içine düştüğü kaçak hayatı onu hiç beklemediği yollara sürükler.
Murat Ünalmış
Demir Yaman
Büyük bir servetin sahibi. Çukurovanın en büyüğü, bu bereketli toprakların tek hükümdarı olmayı hedefleyen, bunun için her şeyi yapabilecek kadar hırslı, gözü kara bir adam. Ama babasından kalan bu uçsuz bucaksız toprakları günü gelince miras bırakacağı bir evladı yok. Demir, Züleyhaya görür görmez aşık olur. Aşk Çukurovanın bu yakışıklı ve hırslı beyini değiştirebilecek mi? Demir Yaman aşkı ve toprakları için gözünü ne kadar karartacak?
Hilal Altınbilek
Züleyha
Talihin olanca güzelliği verip birazcık şansı ve kısmeti esirgediği, mütevazı, iyi niyetli ama gerektiğinde kararlı, inatçı olabilen, zeki bir genç kız. Parada pulda gözü olmayan Züleyhanın en büyük hayali Yılmazla evlenip yuva kurmak ve mutlu olmak. Ama bir gün üvey abisi Züleyhanın hayatını mahvedecek bir adım atar. Bu adımla darmadağın olan Züleyhanın tek çaresi Yılmazla birlikte Adanaya kaçmaktır. Ama kader Züleyhayı sınamaktan vazgeçmeyecek, onu ölümden daha zor kararlar vermek zorunda bırakacaktır.