Alev Alev Fragman

12

Alev Alev 9. Bölüm Fragmanı

Alev Alev Son Bölüm Fragmanı. Show Tv ekranında perşembe günü yayınlanan Alev Alev Fragmanları Burada. Alev Alev yeni bölüm fragmanı izle Show Tv
ALEV ALEV DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU
Yönetmenliğini Ahmet Katıksızın üstlendiği, senaryosunu Burcu Görgün Toptaşın yazdığı dizinin oyuncu kadrosunda; Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven ile Zuhal Olcay gibi isimler yer alıyor.
ALEV ALEV DİZİSİNİN KONUSU
Büyük aşkla evlenerek düştüğü şiddet dolu kabustan küçük kızıyla birlikte kurtulmaya çalışan Cemre… Güzel, ayrıcalıklı hayatında gerçeğin yakıcı yüzüyle hiç karşılaşmamış Rüya… Fedakar dünyasında kendi için küçük bir mutluluk sayfası açmaya çalışırken varlığıyla özdeş güzelliğini, kimliğini yitirmenin eşiğindeki Çiçek… Karakterleri ve hikayeleri birbirinden çok farklı bu üç kadının kaderleri bir sarnıçta çıkan yangında kesişir. Alevlerin ardından hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Sil baştan giriştikleri mücadelede yolları gerçek aşka ve iyi kötü tüm yanlarıyla gerçek hayata düşer. Dışarıdan örnek adam olarak görünen varlıklı, karizmatik, imtiyazlı Çelebinin yok edici, kötücül soluğu hepsinin ensesindedir.